BERG Safety Net Comfort - Los net 330 (8 palen)
Direct vanuit voorraad leverbaar!
Vervangend veiligheidsnet voor BERG trampolines van 330 cm met een Safetynet Comfort veiligheidsnet met 8 palen. Dit waren o.a. de BERG Favorit 330 trampolines die tot medio 2020 verkocht werden.
Per 2020 kwam er een nieuw Safetynet Comfort 330 op de markt met 6 palen. Om die te vervangen heb je een ander los net nodig.
| Art. nr. | 51.30.74.44 |
|---|---|
| EAN code | 8715839051582 |
| Aantal dozen | 1 doos |
| Afmetingen verpakking (lxbxh) | 46 x 44 x 14 cm |
| Afmetingen product (lxbxh) | 330 cm |
| Gewicht | 3,3 kg |
| Aantal palen veiligheidsnet | 8 |
| Garantie net veiligheidsnet | 2 jaar |
| Hoogte veiligheidsnet | 180 cm |
| Materiaal veiligheidsnet | Polyester |
| Montage veiligheidsnet | Buitenzijde rand |
| Soort opening veiligheidsnet | Overlap |
| Geschikt voor formaat trampoline | Ø 330-335 cm |
| Merk | BERG |
| Over dit merk: | Geschikt voor het BERG Safety Net 330 met 8 palen. |
| Over deze serie | Koop dit losse veiligheidsnet voor de BERG 330. Let op: Dit gaat om een los net. Dit product is niet compleet en enkel te gebruiken voor vervanging van een huidig (defect) veiligheidsnet. |
| Handleiding | Bekijk de pagina met handleidingen van alle BERG trampolines. |
Download hier de handleidingen voor dit product via deze pagina.







