BERG Ultim Safety Net DLX XL PB - Los Net 5x5 t.b.v. Pro Bouncer
Direct vanuit voorraad leverbaar!
Dit is een los veiligheidsnet voor de BERG Ultim Pro Bouncer 5x5 trampoline. Dit is een enorme vierkante sport trampoline van 5 bij 5 meter.
Betreft alleen het losse net, zonder palen etc.
Dit is een los veiligheidsnet voor de BERG Ultim Pro Bouncer 5x5 trampoline. Dit is een enorme vierkante sport trampoline van 5 bij 5 meter.
Betreft alleen het losse net, zonder palen etc. We kunnen ook de andere onderdelen van dit veiligheidsnet leveren. Niet alles staan op onze website.
| Art. nr. | 51.30.72.91 |
|---|---|
| EAN code | 8715839092301 |
| Aantal dozen | 1 doos |
| Afmetingen verpakking (lxbxh) | 58 x 38 x 17 cm |
| Gewicht verpakking | 7,7 kg |
| Aantal palen veiligheidsnet | 8 |
| Hoogte veiligheidsnet | 220 cm hoog |
| Montage veiligheidsnet | Buitenzijde rand |
| Soort opening veiligheidsnet | Overlap |
| Geschikt voor formaat trampoline | 500 x 500 cm (vierkant) |
| Merk | BERG |
| Handleiding | Bekijk de pagina met handleidingen van alle BERG trampolines. |
Download hier de handleidingen voor dit product via deze pagina.



