Rolly Toys rollyJunior John Deere
209,-
174,-
Uw voordeel: 35,-
SKU
A105766
Levertijd (indicatie)
Op een werkdag vóór 12 uur besteld, dezelfde dag verzonden
1-2 dagen
1-2 dagen
Rolly Toys rollyJunior John Deere
| Art. nr. | FMT811496 |
|---|---|
| EAN code | 4006485811496 |
| Geschikt voor leeftijd | 3 jaar |
| Kleur | Groen / Geel |
| Aantal wielen | 6 wielen |
| Levering | Bouwpakket |
| Versnellingen | BFR (geen versnellingen) |
| Soort banden | Massieve banden |
| Advieslengte gebruiker | 104 - 134 cm |
| Aantal dozen | Onbekend |
| Afmetingen verpakking (lxbxh) | 117,8 x 40,4 x 56,4 cm |
| Afmetingen product (lxbxh) | 210 x 53 x 62 cm |
| Gewicht verpakking | 15.6 |
| Gewicht | 13.6 |
| Keurmerken | TÜV / CE |
| Merk | Rolly Toys |
| Over dit merk: | Rolly toys is een traditioneel Duits merk, gespecialiseerd in traptractoren en kindervoertuigen, met productie in Neustadt bij Coburg. Het bedrijf werd in 1938 opgericht door Franz Schneider en Rosa Schneider. Door de jaren heen is het merk gegroeid: van de productie van eenvoudige onderdelen tot hoogwaardige kunststof- en metalen speelgoed met grote productiecapaciteit (meer dan 250.000 kinder voertuigen per jaar). Rolly toys benadrukt “Made in Germany”, eigen ontwikkeling, kwaliteitsmateriaal en productie, en internationale verzending naar meer dan 20 landen. Het merk blijft zich richten op innovatie, uitbreiding van het productaanbod en behoud van de familiewaarden onder leiding van de familie Schneider. |



