ETAN Trampolineladder Premium 08-10 (voor trampolines tot 65 cm hoog)
34,99
SKU
EPL60
Levertijd (indicatie)
3-5 werkdagen
ETAN Trampolineladder is geschikt voor alle trampolines met een frame hoogte tussen de 60 & 80 cm.
| Art. nr. | EPL60 |
|---|---|
| EAN code | 8718226230409 |
| Aantal dozen | 1 doos |
| Afmetingen verpakking (lxbxh) | 100 x 32 x 8 cm |
| Afmetingen product (lxbxh) | 60 cm |
| Gewicht verpakking | 2,25 kg |
| Gewicht | 1,25 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Materiaal | Staal |
| Merk | Etan |
Download hier de handleidingen voor dit product via deze pagina.



