BERG InGround Champion groen 270 + Safety net Deluxe (EOL)
Berg Inground Champion 270 cm is een compacte trampoline vol springplezier die eenvoudig ingegraven kan worden in de achtertuin. Omdat de 270 een uitlopend model is heeft de trampoline nog een Airflow springdoek.
De BERG InGround Champion 270
De BERG InGround Champion 270 cm laat zien dat BERG precies weet hoe je een trampoline perfect in je tuin integreert. Dankzij de InGround constructie wordt de trampoline netjes in de grond geplaatst, waardoor deze minder opvalt en mooi opgaat in je tuin. Dit zorgt niet alleen voor een strakke uitstraling, maar maakt de trampoline ook eenvoudig toegankelijk voor kinderen. Ondanks de ingegraven plaatsing blijft de springervaring van topniveau. De speciaal ontwikkelde TwinSpring Gold veren zijn ontworpen om maximale sprongkracht te behouden, ook bij een ingegraven trampoline. Hierdoor ervaar je krachtige, soepele en comfortabele sprongen, zonder verlies van prestaties. De BERG InGround Champion 270 cm wordt bovendien standaard geleverd met het BERG Safety Net Deluxe. Dit hoogwaardige veiligheidsnet biedt optimale bescherming, zodat kinderen veilig en zorgeloos kunnen springen.
100% weerbestendig en duurzaam ontworpen
De BERG InGround Champion 270 cm is ontwikkeld om het hele jaar door buiten te blijven staan, zonder in te leveren op kwaliteit. Het sterke stalen frame is volledig verzinkt en optimaal beschermd tegen roestvorming. Daarnaast is de trampoline voorzien van een extra dikke beschermrand met UV-bestendige coating, waardoor verkleuring en slijtage door zonlicht worden beperkt. Dankzij deze duurzame en weerbestendige materialen blijft de BERG InGround Champion 270 cm jarenlang veilig, stabiel en klaar voor intensief gebruik.
| Art. nr. | 35.39.05.02 |
|---|---|
| EAN code | 8715839052718 |
| Model (serie) | Champion |
| Keurmerken | TÜV / CE |
| Vorm | Rond |
| Formaat (in cm) | Ø ±270 cm |
| Springoppervlak | Ø 194 cm |
| Gebruikersgewicht | 70 kg |
| Testgewicht | 350 kg |
| Instaphoogte frame | 20 cm |
| Kleur frame | Grijs |
| Bescherming frame | Gegalvaniseerd |
| Soort verbinding frameonderdelen | Schuifverbinding |
| Aantal poten | 8 |
| Buisdiameter poten | 38,1 mm |
| Wanddikte poten | 1,5 mm |
| Buisdiameter top rail | 38,1 mm |
| Wanddikte top rail | 1,5 mm |
| Materiaal frame | Staal |
| Kleur randkussen | Groen |
| Dikte beschermrand | 3 cm |
| Oplopende beschermrand? | Nee, de rand is overal even dik. |
| Afwerking hoes beschermrand | Gestikt |
| Breedte beschermrand | 38 cm |
| Vulling beschermrand | Closed cell foam |
| Soort zeildoek beschermrand | PVC |
| Inclusief framenet | Nee |
| Inclusief verenhaak | Ja |
| Inclusief veiligheidsnet | Ja |
| Materiaal veiligheidsnet | Polyester |
| Montage veiligheidsnet | Buitenzijde rand |
| Aantal palen veiligheidsnet | 8 |
| Soort opening veiligheidsnet | Overlap |
| Hoogte veiligheidsnet | 180 cm |
| Garantie frame | 13 Jaar |
| Garantie veren | 5 Jaar |
| Garantie randkussen | 2 Jaar |
| Garantie springmat | 2 Jaar |
| Garantie net veiligheidsnet | 2 Jaar |
| Garantie palen veiligheidsnet | 2 Jaar |
| Type springmat | Zwart met logo |
| Materiaal springmat | Polypropyleen |
| Materiaal ogen springmat | Staal |
| Lengte veren | 20 cm |
| Aantal veren | 64 |
| Dikte veren | 2 cm |
| Conische veren | Nee |
| Materiaal veren | Staal |
| Aantal dozen | 2 dozen |
| Afmetingen verpakking (lxbxh) | 50 x 30 x 113 / 17 x 46 124 cm |
| Gewicht verpakking | 48,5 kg & 25,2 kg |
| Gewicht | 45,3 kg & 24,0 kg |
| Merk trampoline | BERG |
| Merk | BERG |
| Over dit merk: | Het merk Berg uit Ede (Nederland) staat bekend om de goede kwaliteit van hun kinderspeelgoed. Van Ee Buitenspeelgoed verkoopt skelters, trampolines en bolderkarren van Berg. |
| Handleiding | Bekijk de pagina met handleidingen van alle BERG trampolines. |
Download hier de handleidingen voor dit product via deze pagina.




