BERG Grand Champion 350 trampoline + net grijs
De BERG Grand Champion 350 met Safety Net Deluxe is de meest compacte ovale trampoline van BERG in hun Grand trampoline serie. Deze trampoline heeft een Airflow Pro springdoek dat 20% meer lucht doorlaat dan een Airflow springdoek.
BERG Grand Champion 350 met veiligheidsnet: compact en compleet
De BERG Grand Champion 350 met Safety Net Deluxe is een compacte ovale trampoline van 350 x 250 cm. Dit is het kleinste model binnen de Grand-serie met veiligheidsnet, ideaal voor wie een veilige én ruimtebesparende trampoline zoekt. Dankzij het net kunnen kinderen zorgeloos springen.
Veiligheid staat voorop
Het meegeleverde Safety Net Deluxe voorkomt dat kinderen van de trampoline vallen. De gebogen palen zorgen voor extra afstand tussen het net en de palen, waardoor contact wordt geminimaliseerd. De palen zijn afgewerkt met stevig foam en een beschermende PVC hoes, zodat ze bestand zijn tegen weer en intensief gebruik. Bovenin houdt een ring het net strak gespannen. De ingang bestaat uit overlappende flappen die automatisch sluiten – wel zo veilig. Ook de dikke beschermrand draagt bij aan de veiligheid. Deze bedekt zowel het frame als de veren volledig en is gevuld met duurzaam ‘closed cell’ schuim dat zijn vorm behoudt, zelfs bij intensief gebruik. De UV-bestendige buitenlaag zorgt ervoor dat de rand lang mooi blijft.
Soepel springen met TwinSpring en AirFlow Pro
De TwinSpring Gold veren zorgen voor een krachtige en gelijkmatige sprong. Dankzij de V-opstelling wordt de veerkracht goed verdeeld over het springdoek, waardoor je niet alleen in het midden, maar ook daaromheen prettig springt. Het AirFlow Pro springdoek laat meer lucht door, waardoor de weerstand afneemt en je soepeler en hoger kunt springen. Dit maakt het springen lichter en comfortabeler, vooral voor jongere gebruikers.
Duurzaam en sterk gebouwd
De Grand Champion 350 is ontworpen voor jarenlang gebruik. Het frame is gemaakt van dik staal (42 mm diameter, 2 mm dikte) en volledig verzinkt om roest te voorkomen. Daarnaast zijn de poten en het veiligheidsnet afgewerkt met een zwarte poedercoating voor extra bescherming. Ook de veren zijn verzinkt, waardoor ze bestand zijn tegen alle weersomstandigheden. Je ontvangt standaard 10 jaar garantie op het frame, die na registratie kan worden verlengd tot 13 jaar.
Eenvoudige montage
De trampoline wordt geleverd in twee dozen: één voor het frame en één voor het veiligheidsnet. Met twee personen zet je de Grand Champion 350 in ongeveer 1,5 tot 2 uur volledig in elkaar.
| Art. nr. | 30.35.73.32 |
|---|---|
| EAN code | 8715839101171 |
| Model (serie) | Champion |
| Keurmerken | CE |
| Vorm | Ovaal |
| Formaat (in cm) | 350x250 cm |
| Springoppervlak | 272 x 172 cm |
| Gebruikersgewicht | 110 kg |
| Testgewicht | 550 kg |
| Instaphoogte frame | 85 cm |
| Kleur frame | Zwart/grijs |
| Bescherming frame | Gepoedercoat en gegalvaniseerd |
| Soort verbinding frameonderdelen | Lasverbinding |
| Aantal poten | 4 |
| Buisdiameter poten | 42 mm |
| Wanddikte poten | 2 mm |
| Buisdiameter top rail | 42 mm |
| Wanddikte top rail | 2 mm |
| Materiaal frame | Staal |
| Kleur randkussen | Antraciet/grijs |
| Dikte beschermrand | 30 mm |
| Oplopende beschermrand? | Nee, de rand is overal even dik. |
| Afwerking hoes beschermrand | Gestikt |
| Breedte beschermrand | 380 mm |
| Vulling beschermrand | Closed cell foam |
| Soort zeildoek beschermrand | PVC |
| Inclusief framenet | Nee |
| Inclusief verenhaak | Ja |
| Inclusief veiligheidsnet | Ja |
| Montage veiligheidsnet | Buitenzijde rand |
| Soort opening veiligheidsnet | Overlap |
| Hoogte veiligheidsnet | 180 cm |
| Garantie frame | 10 jaar ( 13 jaar na registratie bij Berg ) |
| Garantie veren | 5 jaar |
| Garantie randkussen | 2 jaar |
| Garantie springmat | 2 jaar |
| Garantie net veiligheidsnet | 2 jaar |
| Garantie palen veiligheidsnet | 2 jaar |
| Type springmat | BERG Airflow Pro |
| Materiaal springmat | Permatron |
| Aantal stiksels ogen springmat | 6 |
| Materiaal ogen springmat | Staal |
| Aantal veren | 80 |
| Conische veren | Nee |
| Materiaal veren | Gegalvaniseerd staal |
| Type veren | BERG Twinspring |
| Aantal dozen | 2 dozen |
| Afmetingen verpakking (lxbxh) | 133 x 57 x 29 / 126 x 28,5 x 33 cm |
| Gewicht verpakking | 107,55 kg |
| Afmetingen product (lxbxh) | 350 x 250 x 265 cm |
| Gewicht | 99,85 kg |
| Merk trampoline | BERG |
| Merk | BERG |
| Serie | Champion |
| Over dit merk: | BERG bestaat sinds 1985 en is een Nederlands kwaliteitsmerk dat bekend staat om zijn trampolines, Playbase en skelters. Alle producten worden met zorg en vakmanschap ontwikkeld en zijn ontworpen voor veilig en actief buitenspelen. BERG combineert hoge kwaliteit met speelplezier voor kinderen én volwassenen en voldoet aan de keurmerken en veiligheidsnormen. |
| Over deze serie | De BERG Champion trampoline van BERG is ontworpen voor hoog en makkelijk springen. Het AirFlow Pro springdoek dat tot 20% meer lucht doorlaat dan het Airflow springdoek, terwijl de TwinSpring Gold veren zorgen voor extra veerkracht en een fijne afzet. Hierdoor spring je hoger en land je gecontroleerd. De Champion is geschikt voor zowel beginners als ervaren springers die meer uit hun trampoline willen halen. Naast de Champion heeft BERG ook nog de BERG Elite en de BERG Favorit trampolines. |
| Handleiding | Bekijk de pagina met handleidingen van alle BERG trampolines. |
Download hier de handleidingen voor dit product via deze pagina.





















