BERG Ultim Elite FlatGround 500 trampoline + net
Ultim Elite Flatground trampoline van BERG. Grootste formaat trampoline in het assortiment met 5 bij 3 meter. Voorzien van een Airflow Pro springdoek dat tot 20% meer lucht doorlaat dan een Airflow springdoek.
BERG Ultim Elite FlatGround 500 trampoline met net
De Ultim Elite FlatGround 500 met veiligheidsnet behoort tot de grootste trampolines binnen het BERGassortiment. Met een ruim formaat van 500 x 300 cm heb je alle vrijheid om te springen, tricks te oefenen en je techniek te verbeteren.
Rechthoekig: maximale controle tijdens het springen
Deze trampoline heeft een rechthoekigevorm, zoals je die ook ziet bij professionele trampolines. Het grote, gelijkmatig verende springvlak zorgt ervoor dat je controle houdt over elke sprong en landing. Ideaal voor sprongen zoals salto’s en radslagen.
Inclusief Safety Net Deluxe XL
De trampoline wordt geleverd met een BERG Safety Net Deluxe XL. Dit extra hoge net (220 cm) biedt optimale veiligheid, ook bij hogere sprongen. Dankzij de combinatie van TwinSpring veren en het AirFlow Pro springdoek kun je namelijk extra hoog en comfortabel springen.
Kwaliteit met lange garantie
Zoals je van BERGmag verwachten, is ook deze Elite gebouwd voor langdurig gebruik. Het frame heeft standaard 10 jaar garantie, die na registratie wordt verlengd tot 13 jaar. Op de veren en de beschermrand krijg je 5 jaar garantie en op het springdoek 2 jaar. Zo ben je verzekerd van jarenlang springplezier.
| Art. nr. | 32.41.95.31 |
|---|---|
| EAN code | 8715839077575 |
| Model (serie) | Elite |
| Vorm | Rechthoekig |
| Formaat (in cm) | 500x300 cm |
| Gebruikersgewicht | 120 kg |
| Testgewicht | 600 kg |
| Kleur frame | Zwart |
| Bescherming frame | Gepoedercoat en gegalvaniseerd |
| Soort verbinding frameonderdelen | Schuifverbinding |
| Aantal poten | 4 |
| Materiaal frame | Staal |
| Dikte beschermrand | 45 mm |
| Oplopende beschermrand? | Nee, de rand is overal even dik. |
| Afwerking hoes beschermrand | Gestikt |
| Breedte beschermrand | 440 mm |
| Vulling beschermrand | Closed cell foam |
| Soort zeildoek beschermrand | PVC |
| Inclusief framenet | Nee |
| Inclusief verenhaak | Ja |
| Inclusief veiligheidsnet | Ja |
| Materiaal veiligheidsnet | Onbekend |
| Montage veiligheidsnet | Buitenzijde rand |
| Soort opening veiligheidsnet | Overlap |
| Hoogte veiligheidsnet | 220 cm |
| Garantie frame | 10 jaar (13 jaar na registratie bij BERG) |
| Garantie veren | 5 jaar |
| Garantie randkussen | 5 jaar |
| Garantie springmat | 2 jaar |
| Garantie net veiligheidsnet | 2 Jaar |
| Garantie palen veiligheidsnet | 2 Jaar |
| Type springmat | BERG Airflow Pro |
| Materiaal springmat | Permatron |
| Materiaal ogen springmat | Staal |
| Lengte veren | 19 cm |
| Aantal veren | 128 |
| Conische veren | Nee |
| Materiaal veren | Staal |
| Type veren | BERG Twinspring |
| Aantal dozen | 3 dozen |
| Afmetingen verpakking (lxbxh) | 184,5 x 41 x 18 / 192,5 x 81 x 37 / 119 x 34 x 32 cm |
| Gewicht verpakking | 228,5 kg |
| Afmetingen product (lxbxh) | 500 x 300 x 220 cm |
| Gewicht | 211 kg |
| Merk trampoline | BERG |
| Merk | BERG |
| Serie | Elite |
| Over dit merk: | BERG bestaat sinds 1985 en is een Nederlands kwaliteitsmerk dat bekend staat om zijn trampolines, Playbase en skelters. Alle producten worden met zorg en vakmanschap ontwikkeld en zijn ontworpen voor veilig en actief buitenspelen. BERG combineert hoge kwaliteit met speelplezier voor kinderen én volwassenen en voldoet aan de keurmerken en veiligheidsnormen. |
| Over deze serie | Een Berg Elite trampoline, een oerdegelijk Nederlands kwaliteitsproduct. De Nederlandse fabrikant Berg maakt al jarenlang kwaliteitstrampolines en de Elite is de beste Berg trampoline. Hun dikke stalen frame, onverwoestbare randkussens en Twinspring Gold veren garanderen dat een Elite trampoline voor jarenlang speelplezier zorgt. Naast de Elite heeft berg ook nog de BERG Championen de BERG Favorit trampolines. |
| Handleiding | Bekijk de pagina met handleidingen van alle BERG trampolines. |
Download hier de handleidingen voor dit product via deze pagina.











