BERG Ultim Champion Flatground 410 trampoline + net
De BERG Ultim Champion 410 trampoline is een groot formaat flatground trampoline van BERG. Met extra hoog veiligheidsnet een een Airflow Pro springdoek dat 20% meer lucht doorlaat dan een Airflow springdoek.
Berg Ultim Champion Flatground 410
De BERG Ultim Champion FlatGround 410 met veiligheidsnet is ontworpen voor wie het maximale uit zijn sprongen wil halen. Met zijn ruime formaat van 410 x 250 cm en rechthoekige vorm biedt deze trampoline volop bewegingsvrijheid én optimale controle. Doordat de trampoline volledig gelijk ligt met het maaiveld, gaat hij naadloos op in je tuin en blijft het geheel strak en rustig ogen.
Meer controle en betere sprongen
De rechthoekige Ultim-vorm zorgt voor een efficiënt en groot springoppervlak. Hierdoor kun je over de volledige lengte gecontroleerd springen en makkelijker technieken verbeteren. In combinatie met het stevige frame ervaar je een stabiele basis die perfect is voor intensief gebruik.
Hoger springen met AirFlow Pro
Het AirFlow Pro springdoek laat tot wel 20% meer lucht door dan de Airflow springdoeken. Hierdoor hoef je minder lucht te verplaatsen en wordt je energie efficiënter omgezet in hoogte en comfort. Het resultaat: soepeler, hoger en minder vermoeiend springen.
Krachtige en gelijkmatige sprong met TwinSpring
De TwinSpring veren zijn in een slimme V-opstelling geplaatst. Hierdoor kunnen er meer en langere veren worden gebruikt, wat zorgt voor een betere verdeling van de springkracht en een groter bruikbaar springoppervlak. Dit geeft je meer controle én een comfortabelere landing.
Veiligheid met het Deluxe (XL) veiligheidsnet
Het Safety Net Deluxe (XL) houdt je veilig binnen de trampoline. De gebogen palen creëren extra afstand tot het net, terwijl de zelfsluitende ingang voorkomt dat het net open blijft staan. Ook de dikke, UV-bestendige beschermrand en het verlengde springdoek zorgen ervoor dat veren en frame volledig zijn afgedekt.
Gebouwd voor jarenlang gebruik
Het frame is gemaakt van sterk, gegalvaniseerd staal en afgewerkt met een beschermende coating. Hierdoor is de trampoline bestand tegen weer en intensief gebruik. Je ontvangt standaard 10 jaar garantie op het frame, die kan worden verlengd tot 13 jaar na registratie.
| Art. nr. | Groen - 32.31.94.71 / Grijs - 32.31.94.31 |
|---|---|
| Model (serie) | Champion |
| Keurmerken | CE |
| Vorm | Rechthoekig |
| Formaat (in cm) | 410x250 cm |
| Gebruikersgewicht | 120 kg |
| Testgewicht | 600 kg |
| Instaphoogte frame | 0 cm |
| Kleur frame | Zwart |
| Bescherming frame | Gepoedercoat en gegalvaniseerd |
| Soort verbinding frameonderdelen | Schuifverbinding |
| Materiaal frame | Staal |
| Dikte beschermrand | 30 mm |
| Oplopende beschermrand? | Nee, de rand is overal even dik. |
| Afwerking hoes beschermrand | Gestikt |
| Breedte beschermrand | 410 mm |
| Vulling beschermrand | Closed cell foam |
| Soort zeildoek beschermrand | PVC |
| Inclusief verenhaak | Ja |
| Inclusief veiligheidsnet | Ja |
| Materiaal veiligheidsnet | PE (polyetheen) |
| Montage veiligheidsnet | Buitenzijde rand |
| Aantal palen veiligheidsnet | 8 |
| Soort opening veiligheidsnet | Overlap |
| Hoogte veiligheidsnet | 220 cm |
| Garantie frame | 10 jaar (13 jaar na registratie bij BERG) |
| Garantie veren | 5 jaar |
| Garantie randkussen | 2 jaar |
| Garantie springmat | 2 jaar |
| Garantie net veiligheidsnet | 2 Jaar |
| Garantie palen veiligheidsnet | 2 Jaar |
| Materiaal springmat | Permatron |
| Materiaal ogen springmat | Staal |
| Aantal veren | 104 |
| Conische veren | Nee |
| Materiaal veren | Gegalvaniseerd staal |
| Type veren | BERG Twinspring |
| Aantal dozen | 3 dozen |
| Afmetingen verpakking (lxbxh) | 189 x 55 x 22,5 / 192,5 x 44 x 24,5 / 119 x 34 x 32 cm |
| Gewicht verpakking | 170,4 kg |
| Afmetingen product (lxbxh) | 410 x 250 x 220 cm |
| Gewicht | 158,5 kg |
| Merk trampoline | BERG |
| Gerelateerd | BERG trampoline, BERG Champion, BERG Ultim Champion 410, BERG Champion Flatground, BERG Flatground, BERG Ultim, BERG Ultim Champion, BERG Ultim Flatground, BERG trampoline met net, Inground trampoline met net, Trampoline met net, Rechthoekige trampoline, Rechthoekige trampoline met net, Grote rechthoekige trampoline, Rechthoekige trampoline flatground, Rechthoekige trampoline BERG |
| Merk | BERG |
| Serie | Champion |
| Over dit merk: | BERG bestaat sinds 1985 en is een Nederlands kwaliteitsmerk dat bekend staat om zijn trampolines, Playbase en skelters. Alle producten worden met zorg en vakmanschap ontwikkeld en zijn ontworpen voor veilig en actief buitenspelen. BERG combineert hoge kwaliteit met speelplezier voor kinderen én volwassenen en voldoet aan de keurmerken en veiligheidsnormen. |
| Over deze serie | De BERG Champion trampoline van BERG is ontworpen voor hoog en makkelijk springen. Het AirFlow Pro springdoek dat tot 20% meer lucht doorlaat dan het Airflow springdoek, terwijl de TwinSpring Gold veren zorgen voor extra veerkracht en een fijne afzet. Hierdoor spring je hoger en land je gecontroleerd. De Champion is geschikt voor zowel beginners als ervaren springers die meer uit hun trampoline willen halen. Naast de Champion heeft BERG ook nog de BERG Elite en de BERG Favorit trampolines. |
| Handleiding | Bekijk de pagina met handleidingen van alle BERG trampolines. |
Download hier de handleidingen voor dit product via deze pagina.












