BERG Ultim Pro Bouncer FlatGround 500 + Safety Net DLX XL
Deze BERG Ultim Pro Bouncer FlatGround 500 + Safety Net DLX XL is een flink grote rechthoekige flatground trampoline van BERG, deze trampoline is voorzien van een Airflow Pro springdoek dat tot 20% meer lucht doorlaat dan een Airflow springdoek
BERG Ultim Pro Bouncer FlatGround 500 + Safety Net DLX XL
De BERG Pro Bouncer 5x3 is dé trampoline voor wie alleen genoegen neemt met de allerbeste springervaring. Het AirFlow Pro Springdoek, de TwinSpring Pro veren, de grotere en dikkere padding en het sterke en hoge frame maken deze trampoline tot een unieke trampoline, die niet te vergelijken is met anderen. De BERG Pro Bouncer is beschikbaar als trampoline op poten en als FlatGround trampoline. Ook zijn deze beide uitvoeringen beschikbaar als 5x5 uitvoering, wat maakt dat je een nog groter springoppervlak krijgt!
FlatGround trampoline
Een FlatGround trampoline gaat perfect op in je tuin, omdat deze ingraaftrampoline dezelfde hoogte heeft als het gazon. Zo heeft de trampoline een minimale opstap. Ook is een FlatGround extra stevig doordat deze is ingegraven. Het frame is extra stijf, wat zorgt voor meer controle.
TwinSpring Pro veren
De TwinSpring Pro technologie zorgt voor de allerbeste springervaring. Het is speciaal ontwikkeld om zo comfortabel en hoog mogelijk te kunnen springen. Een ander voordeel van TwinSpring Pro, is de slimme V-opstelling van de veren. Deze opstelling zorgt voor een gelijkmatige verdeling van de kracht van het springen over het springdoek. Bovendien zorgt deze opstelling voor de allerbeste bounce en meer controle tijdens het springen. De Twinspring Pro veren zijn ook langer dan traditionele trampolineveren. Dit zorgt voor een nog betere springervaring en maakt het mogelijk om hoger en langer te springen. Deze veren zorgen er ook voor dat sprongkracht gelijkmatiger wordt verdeeld over het springdoek. Bovendien zorgen de langere veren voor een zachtere landing, wat fijner is voor je gewrichten.
Wil je het allermeeste uit jezelf en jouw trampoline halen? Kies dan voor een Pro Bouncer en ervaar zelf de perfectie van dit type trampolineveer.
AirFlow Pro springdoek
BERG AirFlow Pro biedt een nog betere springervaring dan de reguliere AirFlow-technologie. Met AirFlow Pro geniet je van maar liefst 20% meer luchtstroom dan bij Airflow springdoeken, waardoor je hoger en langer kunt springen. Het AirFlow Pro springdoek is gemaakt van een speciale 7x7 weving, waardoor er meer lucht door het doek heen gaat dan bij andere springdoeken. Bovendien houdt het doek nauwelijks vocht vast, waardoor je trampoline snel droog en klaar voor gebruik is, zelfs na een regenbui. Of je nu een beginnende of ervaren trampolinespringer bent, met de AirFlow haal je het maximale uit je trampoline.
Stevig frame
Het frame van jouw Pro Bouncer trampoline is ontzettend stevig. Daarbij gaat het frame extra lang mee doordat deze dubbel is gecoat. Ook is het frame hoger dan dat van andere trampolines. Daarbij is het frame opgebouwd uit kokers, wat zorgt voor extra stevigheid. Hierdoor kun je altijd veilig springen.
Garantie
Kies je voor een BERG, dan kies je voor duurzaam. Wist je dat je standaard 10 jaar garantie hebt op je frame, die je zelfs kunt verlengen naar 13 jaar na productregistratie? Daarnaast heb je 5 jaar garantie op de veren en 2 jaar op de padding en het springdoek. Natuurlijk zijn trampolineonderdelen ook onderhevig aan slijtage. Als er onderdelen verslijten, kun je je trampoline toch gemakkelijk een tweede leven geven door onze ruim beschikbare reserveonderdelen. Zo hoef je het product niet direct te vervangen als er iets verslijt.
De vorm van het frame, wat past bij mij?
De Pro Bouncer is beschikbaar als een 5x3 uitvoering en als een 5x5 uitvoering. Beide trampolines beschikken over dezelfde specificaties en kwaliteiten, alleen heeft de 5x5 uitvoering van de Pro Bouncer een nog groter springoppervlak!
Safety Net
* Zelfsluitende ingang.
* Veilig, je kunt er niet uitvallen en er kan niet zomaar iemand op.
* Gekromde palen creëren extra afstand tussen paal en net, wat de trampoline veiliger maakt.
* Extra hoog, dus extra veilig.
| Art. nr. | 32.51.95.30 |
|---|---|
| EAN code | 8715839086300 |
| Model (serie) | Pro Bouncer |
| Vorm | Rechthoekig |
| Formaat (in cm) | 500x300 cm |
| Gebruikersgewicht | 120 kg |
| Testgewicht | 600 kg |
| Instaphoogte frame | 0 cm |
| Kleur frame | Zwart |
| Bescherming frame | Gepoedercoat en gegalvaniseerd |
| Materiaal frame | Staal |
| Kleur randkussen | Grijs |
| Dikte beschermrand | 60 mm |
| Oplopende beschermrand? | Nee, de rand is overal even dik. |
| Afwerking hoes beschermrand | Gestikt |
| Breedte beschermrand | 490 mm |
| Soort zeildoek beschermrand | PVC |
| Inclusief framenet | Ja |
| Inclusief verenhaak | Ja |
| Inclusief veiligheidsnet | Ja |
| Montage veiligheidsnet | Buitenzijde rand |
| Aantal palen veiligheidsnet | 8 |
| Soort opening veiligheidsnet | Overlap |
| Garantie frame | 10 jaar (13 jaar na registratie bij BERG) |
| Garantie veren | 5 Jaar |
| Garantie randkussen | 5 Jaar |
| Garantie springmat | 2 jaar |
| Garantie net veiligheidsnet | 2 Jaar |
| Garantie palen veiligheidsnet | 2 Jaar |
| Type springmat | BERG Airflow Pro |
| Materiaal springmat | Permatron |
| Materiaal ogen springmat | Staal |
| Aantal veren | 128 |
| Conische veren | Ja |
| Materiaal veren | Staal |
| Type veren | BERG Twinspring Pro |
| Aantal dozen | 3 dozen |
| Afmetingen verpakking (lxbxh) | 186 x 46 x 18 / 193 x 83 x 52 / 119 x 33 x 34 cm |
| Gewicht verpakking | 212, 7 kg |
| Afmetingen product (lxbxh) | 500 x 300 x 220 cm |
| Gewicht | 195,8 kg |
| Merk trampoline | BERG |
| Gerelateerd | BERG trampoline, BERG Elite, BERG Flatground, BERG Ultim, BERG Ultim trampoline met net, BERG Ultim Flatground, BERG Ultim Pro Bouncer, BERG trampoline met net, Inground trampoline, Inground trampoline met net, Trampoline met net, Rechthoekige trampoline, Rechthoekige trampoline met net, Grote rechthoekige trampoline, Rechthoekige trampoline flatground, Rechthoekige trampoline BERG |
| Merk | BERG |
| Serie | Pro Bouncer |
| Over dit merk: | BERG bestaat sinds 1985 en is een Nederlands kwaliteitsmerk dat bekend staat om zijn trampolines, Playbase en skelters. Alle producten worden met zorg en vakmanschap ontwikkeld en zijn ontworpen voor veilig en actief buitenspelen. BERG combineert hoge kwaliteit met speelplezier voor kinderen én volwassenen en voldoet aan de keurmerken en veiligheidsnormen. |
| Over deze serie | De BERG Pro Bouncer is ontwikkeld voor springers die het uiterste uit hun training willen halen. Dit model is ontworpen voor intensief gebruik en biedt de kracht en controle die nodig zijn voor de technieken en sprongen. Hierdoor kun je met goed trainen, of je nu werkt aan freestyle tricks of je voorbereidt op wedstrijden, dankzij de constructie en professionele afwerking is de Pro Bouncer bestand tegen zware belasting en langdurig gebruik. |
| Handleiding | Bekijk de pagina met handleidingen van alle BERG trampolines. |
Download hier de handleidingen voor dit product via deze pagina.














