BERG Ultim Pro Bouncer FlatGround 5x5 sport trampoline
Wil je echt de allergrootste trampoline? Kies dan de BERG Ultim Pro Bouncer FlatGround 5x5. Deze trampoline is voorzien van een Airflow Pro springdoek dat tot 20% meer lucht door laat dan een Airflow.
BERG Pro Bouncer FlatGround 500 x 500 trampoline
De BERG Pro Bouncer FlatGround 500 x 500 is ontwikkeld voor de meest fanatieke springers die alleen genoegen nemen met het beste. Deze rechthoekigeingraaftrampoline combineert hoogwaardige materialen met slimme innovaties, waardoor je geniet van maximale prestaties en een lange levensduur.
Gemaakt voor maximale prestaties
De unieke sprong van de Pro Bouncer komt voort uit de combinatie van het AirFlow Pro springdoek en de TwinSpring Pro Gold veren. Het doek laat tot wel 20% meer lucht door dan een Airflow springdoek, waardoor de weerstand afneemt en je moeiteloos hoger springt. De extra lange en krachtige veren zijn op een slimme manier bevestigd, waardoor het springoppervlak groter wordt en de kracht beter verdeeld. Dit zorgt voor een soepele, zachte en gecontroleerde sprong over een groot deel van het doek.
Rechthoekig en volledig in te graven
Dankzij de rechthoekigevorm heb je maximale controle over je sprongen en landingen. Het grote, gelijkmatige springvlak maakt deze trampoline ideaal voor het oefenen van tricks en intensief gebruik. Als FlatGround model wordt de trampoline volledig weggewerkt in de tuin, waardoor hij strak opgaat in het gazon en een lage instap heeft.
Extra veiligheid en duurzaamheid
De brede beschermrand van maar liefst 49 cm is extra dik en uitgevoerd in hoogwaardig, UV-bestendig PVC. De vulling van closed cell foam neemt geen water op en blijft langdurig in topconditie. Dankzij de extra coating is de rand bijzonder slijtvast en geschikt voor intensief gebruik. Ook het frame is gebouwd om lang mee te gaan. Het staal is dubbel thermisch gegalvaniseerd en afgewerkt met een zwarte poedercoating, waardoor roest geen kans krijgt en je jarenlang zorgeloos kunt springen.
Ontworpen voor langdurig gebruik
Zoals je van BERGmag verwachten, is ook de Pro Bouncer gebouwd voor de lange termijn. Het frame heeft standaard 10 jaar garantie (uit te breiden tot 13 jaar na registratie), en ook op veren, rand en springdoek krijg je ruime garanties.
Voor wie grenzen wil verleggen
Met de BERG Pro Bouncer FlatGround 500 x 500 kies je voor een trampoline die gemaakt is om te presteren. Perfect voor wie zijn tricks wil verbeteren en alles uit elke sprong wil halen.
| Art. nr. | 32.51.26.30 |
|---|---|
| EAN code | 8715839090772 |
| Model (serie) | Pro Bouncer |
| Vorm | Vierkant |
| Formaat (in cm) | 500x500 cm |
| Kleur randkussen | Grijs |
| Springoppervlak | 16,8 m2 |
| Gebruikersgewicht | 120 kg |
| Testgewicht | 600 kg |
| Hoogte inbouwframe boven de grond | 0 cm |
| Kleur frame | Zwart |
| Bescherming frame | Gepoedercoat en gegalvaniseerd |
| Buisdiameter top rail | 140x80 mm |
| Wanddikte top rail | 2 mm |
| Materiaal frame | Staal |
| Dikte beschermrand | 60 mm |
| Afwerking hoes beschermrand | Gestikt |
| Breedte beschermrand | 490 mm |
| Vulling beschermrand | Closed cell foam |
| Soort zeildoek beschermrand | PVC |
| Inclusief verenhaak | Ja |
| Garantie frame | 10 jaar (13 jaar na registratie bij BERG) |
| Garantie veren | 5 Jaar |
| Garantie randkussen | 5 Jaar |
| Garantie springmat | 2 jaar |
| Type springmat | BERG Airflow Pro |
| Materiaal springmat | Permatron |
| Materiaal ogen springmat | Staal |
| Aantal veren | 168 |
| Conische veren | Ja |
| Materiaal veren | Staal |
| Type veren | BERG Twinspring Pro |
| Aantal dozen | 3 dozen |
| Afmetingen verpakking (lxbxh) | 184 x 29,3 x 38 / 126 x 27 x 69 / 182 x 48 x 83 cm |
| Gewicht verpakking | 220,4 kg |
| Afmetingen product (lxbxh) | 500 x 500 x 0cm |
| Gewicht | 201,1 kg |
| Merk trampoline | BERG |
| Gerelateerd | BERG trampoline, BERG Elite Flatground, BERG Flatground, BERG Ultim, BERG Ultim Elite, BERG Ultim Flatground, BERG Ultim Pro Bouncer, Rechthoekige trampoline, Grote rechthoekige trampoline, Rechthoekige trampoline flatground, Rechthoekige trampoline BERG |
| Merk | BERG |
| Serie | Pro Bouncer |
| Over dit merk: | BERG bestaat sinds 1985 en is een Nederlands kwaliteitsmerk dat bekend staat om zijn trampolines, Playbase en skelters. Alle producten worden met zorg en vakmanschap ontwikkeld en zijn ontworpen voor veilig en actief buitenspelen. BERG combineert hoge kwaliteit met speelplezier voor kinderen én volwassenen en voldoet aan de keurmerken en veiligheidsnormen. |
| Over deze serie | De BERG Pro Bouncer is ontwikkeld voor springers die het uiterste uit hun training willen halen. Dit model is ontworpen voor intensief gebruik en biedt de kracht en controle die nodig zijn voor de technieken en sprongen. Hierdoor kun je met goed trainen, of je nu werkt aan freestyle tricks of je voorbereidt op wedstrijden, dankzij de constructie en professionele afwerking is de Pro Bouncer bestand tegen zware belasting en langdurig gebruik. |
| Handleiding | Bekijk de pagina met handleidingen van alle BERG trampolines. |
Download hier de handleidingen voor dit product via deze pagina.
Een trampoline kopen is niet makkelijk.
- Verschillende merken (Etan, BERG, Akrobat, Avyna, EXIT en meer): Welk merk trampoline is goed?
- Inground, flatground, groundlevel, regular. Wat betekenen die termen?
- Airflow (Pro), Quickspring, Akrovent Sport, Twinspring: Welke springdoek en veren springen het beste?
Met onze koophulp helpen we je om een trampoline te kiezen die het beste past bij jouw situatie!
Je treft het: Nederland heeft een enorm aanbod aan trampolines. Niet voor niets: we hebben enkele trampolinemerken in Nederland die internationaal bekend zijn! BERG(toys) ken je misschien al. Maar ook Etan International, EXIT en AVYNA. In het thuisland van al deze merken heb je ongelofelijk veel keus!
Hier een rits met artikelen die je kunt lezen om wijzer te worden in alle verschillende trampolines, merken en de belangrijkste verschillen.
Wat zijn de beste trampolinemerken?
BERG trampoline vs Akrobat: wat zijn de verschillen?
Akrobat Primus vs. Orbit: wat zijn de verschillen?
Inground of flatground trampoline: welke moet je kiezen?
BERG Favorit vs. Champion & Elite: wat zijn de verschillen?
BERG Twinspring: Wat bieden deze trampolineveren?
BERG Airflow (Pro): wat is het effect op een trampoline?
Goedkope trampoline? Zonde van je geld
Wat is de veiligste trampoline?
Rond, vierkant, rechthoekig of ovaal: wat is de beste vorm voor een trampoline?
Welke maat trampoline kan ik het beste kiezen?
Kleine trampoline: wat zijn je opties bij weinig ruimte in de tuin?











