BERG InGround Champion 380 trampoline
Bij ons staat de BERG Inground champion 380 trampoline in ieder geval hoog op onze lijst. En niet voor niets: Kinderen die op ons showterrein trampolines testen, vinden de trampoline heerlijk springen dankzij het Airflow PRO doek & het Twinspring verensysteem.
Populair model: de BERG Inground trampoline Champion 380
Wij vinden het niet zo gek dat de BERG Inground Champion 380 trampoline zo populair is (kinderen staan bij ons op het showterrein letterlijk in de rij om erop te springen). BERG heeft de Champion namelijk uitgerust met Twinspring veren en een AirFlow pro springdoek.
Soepele sprong met de Twinspring Gold veren
Met het Twinspring verensysteem spring je gewoon fijner. Twinspring staat voor diagonaal geplaatste Goldspring veren van BERG: de veren zijn in een V-vorm aan het doek bevestigd. Door die diagonale plaatsing passen er meer én langere veren onder de beschermrand.
En dat merk je meteen:
- Langere veren = soepeler springen (ze kunnen verder uitrekken).
- Meer veren = soepeler springen (ze hoeven minder stijf te zijn om je te dragen).
Daarnaast zorgt die diagonale plaatsing ook voor een groter ‘sweet spot’ in het midden van de trampoline. Waar dat bij een traditionele ronde trampoline echt alleen het exacte midden is, heb je bij deze Inground Champion een groter gebied waarin je optimaal kunt springen.
Minder luchtweerstand dankzij AirFlow pro
BERG heeft het AirFlow Pro springdoek ontwikkeld voor haar Flatground trampolines. Daar liep BERG namelijk tegen een uitdaging aan: als je een trampoline dieper ingraaft, moet de lucht wel ergens naartoe kunnen. De oplossing? Een beter luchtdoorlatend doek. Het AirFlow pro springdoek is net zo sterk als andere matten, maar heeft meer ruimte tussen de permatron draden. Deze techniek is nu ook toegepast in de reguliere Champion inground trampolines. Dankzij het AirFlow pro springdoek ervaar je ook op deze 3,8 meter trampoline minder luchtweerstand en dus meer springcomfort. BERG heeft patent op deze AirFlow pro techniek. Daarom vind je dit springdoek alleen terug bij de BERG Elite en BERG Champion modellen.
Gemaakt om het hele jaar buiten te staan
Na het ingraven kan deze trampoline gewoon het hele jaar buiten blijven staan. Ook als het vriest dat het kraakt en je zelf liever binnen zit. De Champion is namelijk voorzien van een gegalvaniseerd stalen frame, waardoor roest geen kans krijgt. Ook de veren zijn extra beschermd met een antiroestlaag.
Beschermrand in Antraciet grijs
Je kunt de Inground Champion 380 bestellen Antraciet grijs randkussen. De Champion trampolines hebben bovendien een dikkere en sterkere rand dan bijvoorbeeld de BERG Favorit. Daardoor kunnen kinderen veilig springen zonder zorgen over een val op de rand. En dankzij de betere UV-bescherming gaat deze rand ook nog eens langer mee.
Hoe plaats je de Inground Champion 380 in de grond?
Het ingraven van een trampoline lijkt misschien een flinke klus, maar BERG heeft het gelukkig overzichtelijk gemaakt met een duidelijke ingraafhandleiding. Daarmee is het een project dat vrijwel iedere ouder zelf kan uitvoeren.
Tip: wacht met graven tot je de trampoline in huis hebt. Bouw eerst het frame op en leg het op de plek waar je wilt graven. Zo voorkom je dat je te veel grond weghaalt en de kuil te groot wordt.
| Art. nr. | 35.42.53.03 |
|---|---|
| EAN code | 8715839100822 |
| Model (serie) | Champion |
| Keurmerken | CE, TÜV |
| Vorm | Rond |
| Formaat (in cm) | Ø ±380 cm |
| Springoppervlak | 304 cm |
| Gebruikersgewicht | 110 kg |
| Testgewicht | 550 kg |
| Hoogte inbouwframe boven de grond | 20 cm |
| Kleur frame | Grijs |
| Bescherming frame | Gegalvaniseerd |
| Soort verbinding frameonderdelen | Schuifverbinding |
| Materiaal frame | Staal |
| Dikte beschermrand | 30 mm |
| Dikte zeildoek randkussen | 0,55 mm |
| Oplopende beschermrand? | Nee, de rand is overal even dik. |
| Afwerking hoes beschermrand | Gestikt |
| Breedte beschermrand | 380 mm |
| Vulling beschermrand | Closed cell foam |
| Soort zeildoek beschermrand | PVC |
| Inclusief veiligheidsnet | Nee |
| Inclusief framenet | Ja |
| Inclusief verenhaak | Ja |
| Garantie frame | 10 jaar (13 jaar na registratie bij BERG) |
| Garantie veren | 2 Jaar |
| Garantie randkussen | 2 Jaar |
| Garantie springmat | 2 Jaar |
| Type springmat | BERG Airflow Pro |
| Materiaal springmat | Permatron |
| Aantal stiksels ogen springmat | 8 |
| Materiaal ogen springmat | Staal |
| Lengte veren | 20 cm |
| Aantal veren | 112 |
| Dikte veren | 2 cm |
| Conische veren | Nee |
| Materiaal veren | Gegalvaniseerd staal |
| Type veren | BERG Twinspring |
| Aantal dozen | 1 doos |
| Afmetingen verpakking (lxbxh) | 155 x 57,5 x 31 cm |
| Gewicht verpakking | 76 kg |
| Afmetingen product (lxbxh) | Ø 380 x hoogte 20 cm |
| Gewicht | 70,2 kg |
| Merk trampoline | BERG |
| Gerelateerd | BERG trampoline, BERG Champion, BERG Champion 380, BERG Inground, BERG Inground 430, BERG trampoline 380, Inground trampoline, Ronde trampoline, Ronde inground trampoline, Grote ronde trampoline, Ronde BERG trampoline |
| Merk | BERG |
| Serie | Champion |
| Over dit merk: | BERG bestaat sinds 1985 en is een Nederlands kwaliteitsmerk dat bekend staat om zijn trampolines, Playbase en skelters. Alle producten worden met zorg en vakmanschap ontwikkeld en zijn ontworpen voor veilig en actief buitenspelen. BERG combineert hoge kwaliteit met speelplezier voor kinderen én volwassenen en voldoet aan de keurmerken en veiligheidsnormen. |
| Over deze serie | De BERG Champion trampoline van BERG is ontworpen voor hoog en makkelijk springen. Het AirFlow Pro springdoek dat tot 20% meer lucht doorlaat dan het Airflow springdoek, terwijl de TwinSpring Gold veren zorgen voor extra veerkracht en een fijne afzet. Hierdoor spring je hoger en land je gecontroleerd. De Champion is geschikt voor zowel beginners als ervaren springers die meer uit hun trampoline willen halen. Naast de Champion heeft BERG ook nog de BERG Elite en de BERG Favorit trampolines. |
| Handleiding | Bekijk de pagina met handleidingen van alle BERG trampolines. |
Download hier de handleidingen voor dit product via deze pagina.
Een trampoline kopen is niet makkelijk.
- Verschillende merken (Etan, BERG, Akrobat, Avyna, EXIT en meer): Welk merk trampoline is goed?
- Inground, flatground, groundlevel, regular. Wat betekenen die termen?
- Airflow (Pro), Quickspring, Akrovent Sport, Twinspring: Welke springdoek en veren springen het beste?
Met onze koophulp helpen we je om een trampoline te kiezen die het beste past bij jouw situatie!
Je treft het: Nederland heeft een enorm aanbod aan trampolines. Niet voor niets: we hebben enkele trampolinemerken in Nederland die internationaal bekend zijn! BERG(toys) ken je misschien al. Maar ook Etan International, EXIT en AVYNA. In het thuisland van al deze merken heb je ongelofelijk veel keus!
Hier een rits met artikelen die je kunt lezen om wijzer te worden in alle verschillende trampolines, merken en de belangrijkste verschillen.
Wat zijn de beste trampolinemerken?
BERG trampoline vs Akrobat: wat zijn de verschillen?
Akrobat Primus vs. Orbit: wat zijn de verschillen?
Inground of flatground trampoline: welke moet je kiezen?
BERG Favorit vs. Champion & Elite: wat zijn de verschillen?
BERG Twinspring: Wat bieden deze trampolineveren?
BERG Airflow (Pro): wat is het effect op een trampoline?
Goedkope trampoline? Zonde van je geld
Wat is de veiligste trampoline?
Rond, vierkant, rechthoekig of ovaal: wat is de beste vorm voor een trampoline?
Welke maat trampoline kan ik het beste kiezen?
Kleine trampoline: wat zijn je opties bij weinig ruimte in de tuin?













