BERG Inground Grand Champion 520 trampoline + net
Een van de grootste trampolines die u in kunt graven: De BERG Inground Grand Champion 520 trampoline met net. Deze trampoline heeft een Airflow Pro springdoek dat tot 20% meer lucht door laat dan een Airflow springdoek.
BERG Inground Grand Champion 520 met net: maximale ruimte en veiligheid
Voor kinderen die graag actief springen en hun grenzen verleggen, is ruimte essentieel. De BERG Inground Grand Champion 520 met veiligheidsnet biedt die ruimte. Met een springmat van bijna 4,4 meter lang behoort deze trampoline tot de grootste in zijn klasse – ideaal voor tricks en acrobatische sprongen. Dit model is ook verkrijgbaar zonder net of als trampoline op poten.
Ontworpen voor alle weersomstandigheden
Een ingegraven trampoline laat je het liefst het hele jaar in de tuin staan. Daarom is deze Grand Champion 520 gebouwd om weer en wind te doorstaan. Het frame is gegalvaniseerd en voorzien van een poedercoating, waardoor roestvorming geen kans krijgt. Ook de beschermrand en paalhoezen zijn gemaakt van slijtvast, UV-bestendig materiaal. Hierdoor blijven ze langdurig mooi en bestand tegen zon en regen.
Soepel en krachtig springen met TwinSpring en AirFlow Pro
De TwinSpring Gold veren zijn in een slimme V-opstelling geplaatst, waardoor de veerkracht beter wordt verdeeld over het springdoek. Dit zorgt voor een groter optimaal springgebied en meer controle tijdens het springen. Het AirFlow Pro springdoek laat tot wel 20% meer lucht door dan de Airflow springdoeken. Hierdoor ervaar je minder weerstand en spring je lichter en hoger. Ook jongere kinderen krijgen de mat hierdoor makkelijker in beweging.
Eenvoudig ingraven
Het ingraven van deze trampoline vraagt wat voorbereiding, mede door het formaat. Houd rekening met het vrijkomen van enkele kubieke meters grond en bepaal vooraf wat je hiermee doet. BERG levert een duidelijke handleiding mee waarin stap voor stap wordt uitgelegd hoe je de trampoline plaatst. Het is aan te raden om eerst het frame te monteren en de positie te bepalen, zodat je de kuil exact op maat kunt uitgraven.
Voor wie het maximale wil
Met de BERG Inground Grand Champion 520 kies je voor ongekende ruimte, comfort en duurzaamheid. Perfect voor fanatieke springers en gezinnen die het beste uit hun tuin willen halen.
| Art. nr. | 30.33.75.33 |
|---|---|
| EAN code | 8715839101379 |
| Model (serie) | Champion |
| Keurmerken | TÜV |
| Vorm | Ovaal |
| Formaat (in cm) | 520x345 cm |
| Springoppervlak | 437 x 287 cm |
| Gebruikersgewicht | 120 kg |
| Testgewicht | 600 kg |
| Hoogte inbouwframe boven de grond | 20 cm |
| Kleur frame | Zwart/grijs |
| Bescherming frame | Gegalvaniseerd |
| Soort verbinding frameonderdelen | Schroefverbinding |
| Materiaal frame | Staal |
| Dikte beschermrand | 30 mm |
| Dikte zeildoek randkussen | 0,55 mm |
| Oplopende beschermrand? | Nee, de rand is overal even dik. |
| Afwerking hoes beschermrand | Gestikt |
| Breedte beschermrand | 380 mm |
| Vulling beschermrand | Closed cell foam |
| Soort zeildoek beschermrand | PVC |
| Inclusief veiligheidsnet | Nee |
| Inclusief framenet | Ja |
| Inclusief verenhaak | Ja |
| Garantie frame | 10 jaar (13 jaar na registratie bij BERG) |
| Garantie veren | 2 Jaar |
| Garantie randkussen | 2 Jaar |
| Garantie springmat | 2 Jaar |
| Type springmat | BERG Airflow Pro |
| Materiaal springmat | Permatron |
| Aantal stiksels ogen springmat | 8 |
| Materiaal ogen springmat | Staal |
| Lengte veren | 20 cm |
| Aantal veren | 144 |
| Dikte veren | 2 cm |
| Conische veren | Nee |
| Materiaal veren | Gegalvaniseerd staal |
| Type veren | BERG Twinspring |
| Aantal dozen | 2 dozen |
| Afmetingen verpakking (lxbxh) | 195 x 45 x 18 cm / 181 x 64 x 24 / 126 x 28,5 x 33 cm |
| Gewicht verpakking | 138,16 kg |
| Afmetingen product (lxbxh) | 520 x 345 x 207cm |
| Gewicht | 123,45 kg |
| Merk trampoline | BERG |
| Gerelateerd | BERG trampoline, BERG Champion, BERG Grand Champion 520, BERG Champion Inground, BERG Inground, BERG Grand, BERG Grand Champion, BERG trampoline met net, Inground trampoline, Inground trampoline met net, Ovale trampoline, Grote ovale trampoline |
| Merk | BERG |
| Serie | Champion |
| Over dit merk: | BERG bestaat sinds 1985 en is een Nederlands kwaliteitsmerk dat bekend staat om zijn trampolines, Playbase en skelters. Alle producten worden met zorg en vakmanschap ontwikkeld en zijn ontworpen voor veilig en actief buitenspelen. BERG combineert hoge kwaliteit met speelplezier voor kinderen én volwassenen en voldoet aan de keurmerken en veiligheidsnormen. |
| Over deze serie | De BERG Champion trampoline van BERG is ontworpen voor hoog en makkelijk springen. Het AirFlow Pro springdoek dat tot 20% meer lucht doorlaat dan het Airflow springdoek, terwijl de TwinSpring Gold veren zorgen voor extra veerkracht en een fijne afzet. Hierdoor spring je hoger en land je gecontroleerd. De Champion is geschikt voor zowel beginners als ervaren springers die meer uit hun trampoline willen halen. Naast de Champion heeft BERG ook nog de BERG Elite en de BERG Favorit trampolines. |
| Handleiding | Bekijk de pagina met handleidingen van alle BERG trampolines. |
Download hier de handleidingen voor dit product via deze pagina.
Een trampoline kopen is niet makkelijk.
- Verschillende merken (Etan, BERG, Akrobat, Avyna, EXIT en meer): Welk merk trampoline is goed?
- Inground, flatground, groundlevel, regular. Wat betekenen die termen?
- Airflow (Pro), Quickspring, Akrovent Sport, Twinspring: Welke springdoek en veren springen het beste?
Met onze koophulp helpen we je om een trampoline te kiezen die het beste past bij jouw situatie!
Je treft het: Nederland heeft een enorm aanbod aan trampolines. Niet voor niets: we hebben enkele trampolinemerken in Nederland die internationaal bekend zijn! BERG(toys) ken je misschien al. Maar ook Etan International, EXIT en AVYNA. In het thuisland van al deze merken heb je ongelofelijk veel keus!
Hier een rits met artikelen die je kunt lezen om wijzer te worden in alle verschillende trampolines, merken en de belangrijkste verschillen.
Wat zijn de beste trampolinemerken?
BERG trampoline vs Akrobat: wat zijn de verschillen?
Akrobat Primus vs. Orbit: wat zijn de verschillen?
Inground of flatground trampoline: welke moet je kiezen?
BERG Favorit vs. Champion & Elite: wat zijn de verschillen?
BERG Twinspring: Wat bieden deze trampolineveren?
BERG Airflow (Pro): wat is het effect op een trampoline?
Goedkope trampoline? Zonde van je geld
Wat is de veiligste trampoline?
Rond, vierkant, rechthoekig of ovaal: wat is de beste vorm voor een trampoline?
Welke maat trampoline kan ik het beste kiezen?
Kleine trampoline: wat zijn je opties bij weinig ruimte in de tuin?
























